مجموعه آوین کنسرو شما را به خرید بهترین محصولات کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده کنسرو لوبیا با سس گوجه چینود

پخش عمده کنسرو لوبیا با سس گوجه چینود

فواید نشاسته موجود در کنسرو لوبیا

لوبیا به عنوان مهم ترین حبوبات برای مصرف انسان، سال ها است که مورد کشت قرار گرفته و نقش مهمی در رژیم غذایی مردم بسیاری از نقاط جهان دارد. نشاسته اولین و مهم ترین منبع ذخیره انرژی در غلات است و بیشتر وزن دانه غلات را تشکیل می دهد. نشاسته همچنین به عنوان یکی از مهم ترین منابع تامین انرژی انسان حدود 70 تا 80 درصد کالری مورد نیاز روزانه مردم جهان را تامین می کند. نقش اصلی نشاسته ایجاد ویسکوزیته با قدرت تشکیل ژل حاصل از آن در موارد خوراکی و دارویی جهت ایجاد بافت مطلوب می باشد. به همین علت در این پژوهش به بررسی تاثیر جایگزینی نشاسته اصلاح شده بر خواص فیزیکوشیمیایی و حسی لوبیا پرداخته شد. نشاسته مورد استفاده در این مطالعه از نوع اصلاح شده مقاوم (دو بار تصفیه) بود، که این نشاسته در دمای و فشار بالای اتوکلاو از بین نرفته و تجزیه نمی گردد. از این جهت میزان درصد استفاده شده در نمونه های لوبیا بسیار حائز اهمیت می باشد. نتایج این پژوهش نشان داد که جایگزینی نشاسته اصلاح شده باعث افزایش معنی دار میزان بریکس شد. اما تاثیری بر میزان pH نمونه های لوبیا نداشت. همچنین بهبود کیفیت و نرمی بافت دانه های لوبیا در آزمون بافت سنجی با جایگزینی نشاسته اصلاح شده افزایش یافت. بررسی رنگ نمونه ها نشان داد جایگزینی نشاسته اصلاح شده باعث بهبود رنگ و روشنایی نمونه ها شده است. ارزیابی حسی نمونه های لوبیا نیز نشان داد که بهترین درصد جایگزینی نشاسته اصلاح شده، میزان 2 درصد می باشد که بیشترین امتیاز طعم و مزه، بافت، رنگ و پذیرش کلی را به خود اختصاص داد.

پخش عمده کنسرو لوبیا با سس گوجه چینود

طرز تهیه کنسرو لوبیا با سس در کارخانه

کنسرو لوبیا چیتی به عنوان یک غذای کامل و بسیار مناسب و مقوی تلقی می شود و می تواند به عنوان ترکیبی در کنار سوپ مرغ و سبزیجات و دیگر انواع غذاها استفاده شود. به دلیل ارزش غذایی بالایی که لوبیا دارد کنسرو لوبیا یکی از محبوب ترین غذاهای کنسروی محسوب شده و پرفروش ترین محصول از خط تولید محصولات کنسروی است.روش های متعددی برای پردازش و تولید کنسرو لوبیا وجود دارد. مراحل کنسرو نمودن و پیش حرارت محصولات مانند لوبیای دیهیدراته، منجمد و اکسترود شده، آرد و پروتئین کنسانتره وجود دارد. کنسرو لوبیا جایگزینی مناسب برای انواع دیگر غذاهایی است که با لوبیا درست می شود چون برای آماده سازی لوبیا در خانه زمان زیادی نیاز است در حالیکه کنسرو لوبیا به سرعت آماده می شوند.

پخش عمده کنسرو لوبیا با سس گوجه چینود

فروش ارزان کنسرو لوبیا با سس گوجه چبنود

همانطور که می دانید کنسرو لوبیا چینود یک کنسرو لوبیا درجه یک و عالی است که امروز در بازار ایران با قیمت های متفاوتی با وجود واسطه ها به فروش می رسد.شرکت آوین کنسرو برای کم کردن قیمت کنسرو لوبیا چینود و حذف کردن واسطه ها کنسرو لوبیا را به قیمت درب کارخانه به فروش می رساند تا دست واسطه ها را از میان بردارد تا همه بتواندد با خوردن کنسرو لوبیا چینود از خواص فوق العاده آن بهره مند شوند فقط کافیست برای خرید و ثبت سفارش با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

پخش عمده کنسرو لوبیا با سس گوجه چینود

زهرا یلمه

من در حوزه کنسرو مشغول به کار هستم

 

 

مجموعه آوین کنسرو شما را به خرید بهترین محصولات کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.