مشاوره و سفارش

انواع کنسرو ماهی

کنسرو تن ماهی:مجموعه تولیدی آوین کنسرو انواع تن ماهی ساده در روغن گیاهی،تن ماهی فلفلی،شویدی،دودی،در روغن زیتون را در قوطی های ۱۰۰،۱۲۰،۱۵۰،۱۸۰گرمی با بسته بندی جدید و با ماهی هوور و گیدر درجه یک در برندهای اورگانا،گراتیس،درج و … تولید و روانه بازار می کند.

فروشندگان تن ماهی فلفلی پرخاصیت گلکسی
فروش ارزان کنسرو قورمه سبزی سیحون

انواع کنسرو قورمه و قیمه

کنسرو قورمه سبزی:خوراک قورمه سبزی یک غذای آماده و کاملا خوش طعم و مقوی برای وعده های غذایی شما می باشد و برای افرادی که زمان کافی برای تهیه غذا ندارند بهترین گزینه است.که در وزن های مختلف و بسته بندی زیبا به سراسر کشور با هر تناژی ارسال می شود.
کنسرو خورشت قیمه:خوراک قیمه سیب زمینی با گوشت یک غذای آماده و کاملا خوش طعم و مقوی برای وعده های غذایی شما می باشد و برای افرادی که زمان کافی برای تهیه غذا ندارند بهترین گزینه است.که در وزن های مختلف و بسته بندی زیبا به سراسر کشور با هر حجمی ارسال می شود.

انواع کنسرو لوبیا

کنسرو لوبیا چیتی با سس گوجه فرنگی:خوراک لوبیا چیتی در سس گوجه فرنگی با اوزان ۳۵۰،۳۸۰،۴۰۰در صنایع غذایی آوین کنسرو با بهترین مواد اولیه اعم از لوبیا چیتی و گوجه فرنگی درجه یک و بسته بندی فوق العاده زیبا با لیبل چاپی و قوطی های درب آسان بازشو با کیفیت تضمینی به بازار عرضه می شود.
کنسرو لوبیا چیتی با قارچ:خوراک لوبیا چیتی با قارچ در اوزان ۳۵۰،۳۸۰و۴۰۰با مواد اولیه درجه یک و فوق العاده عالی با قارچ تازه و بسته بندی بسیار شکیل با قیمت مناسب و کیفیت عالی در تناژ بالا تولید و به سراسر کشور ارسال می شود.

صادرات کنسرو لوبیا چیتی چینود به کشورهای همسایه

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
کنسرو تن ماهی-سفارشیموجودتماس بگیرید
کنسرو لوبیا چیتی با سس گوجه فرنگی-سفارشیموجودتماس بگیرید
کنسرو لوبیا چیتی با قارچ-سفارشیموجودتماس بگیرید
کنسرو بادمجان-سفارشیموجودتماس بگیرید
کنسرو قورمه سبزی-سفارشیموجودتماس بگیرید
کنسرو خورشت قیمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع محصولات دریایی
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

صنایع غذایی آوین کنسرو تولید کننده و توزیع کننده انواع کنسرو های گوشتی و غیر گوشتی با کیفیت های مختلف طبق سفارش مشتری با قیمت پایه و بدون واسطه برای فروش داخلی و خارجی با نوآوری و خلاقیت در تولید با دستگاه هایی کاملا مکانیزه و جدید توانسته است نیاز های خریداران عزیز را برآورده کند.

مدیر فروش صنایع غذایی آوین کنسرو

زهرا یلمه

Call Now Buttonتماس بگیرید