مجموعه آوین کنسرو شما را به خرید بهترین محصولات کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات کنسرو تایگرناتس به کشورهای اروپایی

صادرات کنسرو تایگرناتس به کشورهای اروپایی

خرید کنسرو تایگرناتس با ضمانت کیفیت

ماهی کپور یک آبزی پر اشتها است که از انواع طعمه های ترکیبی مواد خوراکی و مواد پروتئینی,مواد گیاهی, و حبوبات و غلات و هر چیزی که با ذائقه این ماهی سازگار باشید میتوان برای صید این ماهی استفاده کرد.اگر برای ساخت طعمه های ترکیبی و بویله ها وقت کافی ندارید میتوان از طعمه های آسانتری بهره برد, ولی باید توجه داشته باشید طعم و بوی هر طعمه در روند صید بسیار حائز اهمیت میباشد.تایگرناتس این آجیل خوراکی دارای قند بالا و ۷% پروتئین و ۲۷% چربی و پتاسیم و فسفر و انواع مواد معدنی و پروتئینی دیگر میباشد که برای صید کپور یکی از بهترین طعمه های شناخته شده در جهان میباشد,شما میتوانید تایگرنات خشک را ۴۸ ساعت قبل از ماهیگیری در مایعات قندی و یا آب نارگیل نگهداری و همانند بویله از آن استفاده کنید.این طعمه ها ضریب صید را افزایش میدهد, اما اگر در مکانی مملو از کپورچه باشد,برخی از این طعمه ها ضریب صید ماهیان بزرگتر را کاهش میدهد, و در چنین مواقعی برای صید ماهیان بزرگ باید از طعمه های ترکیبی و پروتئینی(بویله با قطر ۱۵ تا ۲۰میل) استفاده کنید تا تعداد صید را کاهش و کیفیت صیدتان را افزایش دهید.پس یکی از مزیتهای تایگر ناتس به انواع طعمه های کپور شیرینی زیاد و ماندگار آن است. هنگامی که این طعمه در آب می افتد اطرافش را یک هاله از مواد لزج فرا میگیرد که بسیار شیرین مزه میباشد. برای درک بهتر میتوان گیاه کتیرا را مثال زد. تایگر ناتس هم همانند گیاه کتیرا از خود موادی را ترشح میکند . با این تفاوت که ترشحات حاصل از دانه تایگر ناتس بسیار شیرین و خوشمزه میباشد.از بهترین مزیتهای تایگر ناتس میتوان به مدت زمان استفاده از آن اشاره کرد. این طعمه بر خلاف تمام طعمه ها هر چقدر بیشتر در آب بماند مزه آن بیشتر میشود. یعنی هر چه مدت زمان ماندگاری آن در آب بیشتر باشد مقدار هاله شیرینی که در اطراف خود ترشح میکند بیشتر است و این یعنی یک طعمه ایده آل برای صید ماهی کپور!

صادرات کنسرو تایگرناتس به کشورهای اروپایی

صادرات کنسرو تایگرناتس به قیمت کارخانه

تایگر ناتس به عنوان یک طعمه جادویی معرفی گردید حال آن که این طعمه هم مانند همه طعمه ها اعم از بویله های مختلف، ذرت شیرین و …. برای صید کپور قطعی به نظر نمی رسد و ممکن است در یک موقعیت زمانی و مکانی جواب داده و در موقعیت های دیگر جواب ندهد.ممنونعیت این طعمه در انگلستان و کلا اروپا صحت ندارد و این طعمه توسط ماهیگیران اروپایی به تناوب مورد استفاده قرار می گیرد.  آن چه در “برخی از دریاچه های اروپایی” ممنوع شده است ، استفاده از آجیل ها و حبوبات می باشد و دلیل این امر احتمال عدم عمل آوری صحیح این مواد است که گاهی ممکن است به مرگ ماهی ها در اثر تغذیه از آن منجر گردد. استفاده از تایگر ناتس نیز به دلیل قرار گرفتن در این زنجیره در برخی از دریاچه ها ممنوع می باشد.استفاده از تایگر ناتس غالبا در طعمه میدانی مرسوم است. در واقع ماهیگیران از این طعمه در ترکیب طعمه میدانی چه به طور متمرکز و چه گسترده استفاده می کنند.هر طعمه ای زمانی کارایی موثر خواهد داشت که نسبت به آن اعتماد شده و ریسک استفاده از آن در برنامه های ماهیگیری پذیرفته گردد. تایگر ناتس هم از این قاعده مستثنی نیست.»همچنین این صادرات تایگرناتس به اروپا مزایایی هم دارد:

  • توسعه روابط بین المللی دو کشور
  • ارزآوری برای کشور صادر کننده
  • اشتغال زایی در هر دو کشور صادر و وارد کننده

عمده فروشی کنسرو برای صادرات به کشورهای مقصد بسیار متداول بوده و دارای مزیت های فراوانی می باشد. از جمله بزرگترین گروه مشتریان انواع کنسرو ها جوانات مجرد و زوج های جوانی هستند که با توجه به شرایط زندگی امروزه نیاز به تهیه خوراک در اسرع وقت دارند.

صادرات کنسرو تایگرناتس به کشورهای اروپایی

کشورهای تولید کننده کنسرو تایگرناتس در جهان

تنها کشوری که امروز بهترین طعمع های ماهی را در جهان تولید می کند و به بازار های جهانی صادر می کند کشور ایران است ما امروز با تکیه بر دانش داخلی خودمان برآن شدیم تا کنسرو تایگرناتس را علاوه بر اینکه به صورت خشک صادر میکنیم به صورت کنسروی با جدیدترین دستگاهها و تجهیزات روز دنیا تولید و با قیمت مناسب به تمام دنیا صادر کنیم که شما عزیزان برای خرید می توانید با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

زهرا یلمه

من در حوزه کنسرو مشغول به کار هستم

 

 

مجموعه آوین کنسرو شما را به خرید بهترین محصولات کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.