مجموعه آوین کنسرو شما را به خرید بهترین محصولات کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارزان ترین مارک کنسرو غذای آماده

ارزان ترین مارک کنسرو غذای آماده

نماینده فروش کنسرو غذای آماده در پایتخت

غذای آماده، غذایی است که به گونه‌ای تهیه می‌شود که بدون هیچ نوع پخت و پز اضافی، می‌تواند به مصرف برسد. غذای آماده را می‌توان در یخچال یا قفسه‌های آشپزخانه نگهداری کرد و با کمی حرارت دادن، برای مصرف آماده کرد. برخی غذاهای آماده که به شکل کنسرو درآمده‌اند دارای دستورالعمل خاصی برای گرم کردن هستند تا اطمینان حاصل شود که هیچ گونه آلودگی یا احتمال تشکیل باکتری در غذای مورد نظر وجود ندارد.غذای آماده و پایدار، به مواد غذایی‌ای گفته می‌شود که می‌توانیم آن‌ها را در دمای اتاق و بدون ترس از آلوده شدن، نگهداری کنیم. این مواد غذایی شامل محصولات کنسرو شده مانند ماهی تن یا کنسرو انواع خوراک‌ها و یا خورشت‌ها می‌باشد. علاوه بر این محصولات، مواد غذایی خشک مانند سبزی سرخ‌ شده، پیاز سرخ‌ شده، چیپس، پفک و بسیاری از مواد غذایی دیگر از این دست، شامل این گروه از غذای آماده می‌باشند. این غذاهای آماده پایدار هستند و نیازی به یخچال و فریزر برای دور ماندن از باکتری‌ها ندارند. البته محصولات کنسرو شده به این منظور، باید در دمای 10 الی 24 درجه‌ی سانتی گراد نگهداری شوند و پیش از مصرف به مدت 20 دقیقه در آب جوش قرار بگیرند.که امروز دفتر نمایندگی فروش کنسرو غذای آماده ما در تهران می باشد که شما عزیزان هم به صورت حضوری و هم تلفنی می توانید سفارشات خود را ثبت کنین و از قیمت ها نیز مطلع شوید.

ارزان ترین مارک کنسرو غذای آماده

خریدار کنسرو غذای آماده برای محل کار

غذاهای آماده برای خوردن غذاهایی هستند که هیچ گونه پروسه‌ی اضافی برای طبخ توسط مصرف کننده نیاز ندارند و هنگامی که بسته بندی آن‌ها باز شود، آماده‌ی مصرف خواهند بود.پیشرفت در تکنولوژی مواد غذایی و بسته بندی آن‌ها سبب شده که طول عمر این محصولات افزایش بیابد. برای بسته بندی مناسب باید حداقل‌هایی را رعایت کنیم. از جمله آگاهی به این که چه چیزهایی باعث خرابی محصول می‌شوند یا این که محصول پس از بسته بندی در چه محیطی قرار می‌گیرد؟ و موارد دیگری که بر ویژگی‌های یک بسته بندی مناسب اثر گذارند.که این غذاهای آماده دارای ویژگی هایی نیز هستند:

  • نفوذپذیری در برابر اکسیژن و هوا
  • خواص مقاوم در برابر چربی
  • ایفای نقش جذب مشتری
  • حساسیت به نور

ارزان ترین مارک کنسرو غذای آماده

عرضه فوری کنسرو غذای آماده

غذای آماده هانی در جهت بهبود ذائقه‌ی ایرانی با غذاهای آماده‌ی سنتی، علاوه بر عرضه‌ی انواع خورشت‌ها، آش‌ها و خوراک‌های باکیفیت و خوش عطر و طعم ایرانی بسته‌بندی شده در قوطی‌های مخصوص، انواع سبزیجات سرخ‌شده‌ی آماده‌ را با ماندگاری بالا در میان محصولات خود عرضه می‌کند که علاوه بر عطر و طعم عالی، کیفیت و تازگی خود را نیز در طول زمان حفظ می‌کنند. این محصولات آماده و باکیفیت در میان روزهای پرمشغله با دعوت شما به سفره‌ی رنگین و خوش‌عطر ایرانی، سبب می‌شوند که شما و کودکان دلبندتان کمتر به غذاهای آماده‌ی مضری مانند انواع فست فودها روی بیاورید و حتی با وجود مشغله‌ی زیاد و زمان کم، سفره‌ای رنگین، تغذیه‌ای سالم و خانواده‌ای شاد و سالم و سرحال داشته باشید. کارخانه هانی با حدود نیم قرن تجربه در طبخ و تهیه انواع غذاهای اصیل و سنتی ایرانی با استفاده از کادری مجرب و کارآزموده  تاسیس شد. کیفیت بالای غذاهای ارائه شده و استفاده از بهترین مواد اولیه باعث استقبال روزافزون مشتریان گردید که این امر تکمیل تجهیزات، آموزش و تربیت پرسنل و جذب نیروهای متخصص و در نتیجه ایجاد سیستمی هدفمند با ساختاری عالی در پخت و ارائه غذاهای سنتی راسبب گردید.

ارزان ترین مارک کنسرو غذای آماده

قیمت کنسرو غذای آماده در بازارهای داخلی و خارجی

از جمله موارد و مقررات ایمنی که باید درمورد غذای آماده رعایت کنید، توجه به تاریخ انقضای این محصولات، اعم از کالاهای خشک یا کنسرو شده است. اگر محصول کنسرو شده، علائم تغییر رنگ را نشان می‌دهد و یا بسته‌ بندی آن دچار زنگ زدگی و یا تغییر شکل شده است، از مصرف این محصول خودداری کنید. زیرا این علائم، نشانه‌های آلودگی باکتریایی می‌باشد. این نوع غذاها را پس از باز کردن، در ترکیب با مواد غذایی دیگر در یخچال قرار ندهید، مگر این که این ترکیب را با هم پخته و حرارت داده باشید. برای مثال اگر ذرت کنسرو شده را در سوپ و در کنار مواد دیگر طبخ کرده‌اید، نگهداری این سوپ در یخچال مانعی ندارد.غذای آماده به سه دسته تقسیم بندی می شود:

  • غذای آماده برای خوردن
  • غذای آماده برای پختن
  • غذای آماده برای منجمد

پیشرفت در تکنولوژی مواد غذایی و بسته بندی آن‌ها سبب شده که طول عمر این محصولات افزایش بیابد. برای بسته بندی مناسب باید حداقل‌هایی را رعایت کنیم. از جمله آگاهی به این که چه چیزهایی باعث خرابی محصول می‌شوند یا این که محصول پس از بسته بندی در چه محیطی قرار می‌گیرد؟ و موارد دیگری که بر ویژگی‌های یک بسته بندی مناسب اثر گذارند.که شما عزیزان برای ثبت سفارش و اطلاع از تخفیفات عیدانه فروشگاه ما و نحوه قیمت ها و بسته بندی غذاهای کنسروی آماده هانی می توانید با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

ارزان ترین مارک کنسرو غذای آماده

 

زهرا یلمه

من در حوزه کنسرو مشغول به کار هستم

 

 

مجموعه آوین کنسرو شما را به خرید بهترین محصولات کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.